Iphone 7 teknik servis takip

Contents:
 • Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek
 • Pupa Center
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • Pupa Güvencesiyle
 • Mac cihazlarında teknik serviste değişen parça garanti süresi ne kadardır? Mac ürünlerinde yedek parça garanti süresi 6 aydır. Türkiye'den alınan cihazların garanti süresi ne kadardır? Satın alınma tarihi itibariyle ürününüzün garanti süresi 2 yıldır. Uluslararası Apple garanti süresi hakkında bilgi alabilir miyim? Satın alınma tarihi itibariyle yurtdışından alınan ürününüzün garanti süresi 1 yıldır.

  BTK formalitesi nedeniyle Türkiye vatandaşı olmayan kişilere ait uluslararası aygıtlara şu anda Türkiye'de servis verilememektedir. Yurtdışından alınarak Türkiye'de servis hizmeti sunulan model numaraları şu şekildedir: A - iPhone 8: A - iPhone 8 Plus: A - iPhone 7: A - iPhone 7 Plus: A - iPhone 6S: A Global - iPhone 6: A Global - iPhone 6 Plus: A Model numarası cihazın arkasında yer alır.

  Servis süreciniz ne kadar sürüyor? Ortalama servis sürecimiz 9 iş günüdür. Servis yoğunluğuna bağlı olarak bu sürenin altında veya üzerinde de sürebilmektedir. İnternet sitenizden servis durumunu nasıl görebilirim? Cihazı elden teslim ettim, servis durumunu nasıl öğrenebilirim? Ürünü servis noktamıza bıraktığınızda sizlere verilen servis formunun sağ üst köşesinde yazan kayıt numarasıyla, 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak karşınıza çıkacak Sesli Yanıt Sistemimiz'den veya direkt olarak Müşteri Temsilcimize bağlanarak güncel servis bilgisini öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca internet sitemizden de www. Servis işlemleri neden bu kadar uzun sürüyor? Garanti dahilindeki ürününüz detaylı inceleme sonrası çoğunlukla Kocaeli Apple Onarım Merkezi'ne gönderildiği ve onarım sonrası geri geldiği için ortalama servis süresi uzayabilmektedir.

  Yakında açıklanacak

  Garanti dışı durumlarda yerinde müdahale edildiği için onarım süresi daha kısa olmaktadır. Cihazı size elden teslim ettim, bana kargolayabilir misiniz? Bu konu ile ilgili Müşteri Hizmetleri numaramız olan 78 72'den bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Cihazı size kargo yoluyla gönderdim, servis durumunu nasıl öğrenebilirim?

  Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek

  Ürününüzün güncel servis durumunu, Kayıt Numarası ile internet sitemizden, Müşteri Hizmetleri numaramız 78 72'yi arayarak Sesli Yanıt Sistemimiz'den veya Müşteri Temsilcisi ile direkt konuşarak öğrenebilirsiniz. Cihazı size kargo yoluyla gönderdim, servis kaydım ne zaman açılır? Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra tahmini olarak 1 iş günü içerisinde servis kaydı açılmaktadır.

  Sizlere iMac ürünümü gönderdiğimde kargo ücreti kime ait olacak? Kargo gönderimi ücretli midir? Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz? Kargo ile gönderim sağlarken orjinal kutusuyla birlikte UPS kargo ile göndermeniz durumunda iPhone, iPad ve Mac iMac hariç ürün grupları için ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Orjinal kutuyla göndermeniz, ürününüzün güvenle servis noktamıza ulaşmasını sağlayacaktır. UPS kargo dışında farklı bir kargoyla gönderim sağladığınızda kargo ücreti sizlere ait olmaktadır. Cari Kod numaramız 1R'dir. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri numaramız olan 78 72'den bilgi alabilirsiniz.

  Teknik servise kargo ile iPhone, iPad, MacBook gönderirken ve göndermeden önce neler yapmalıyım? Kargo ile gönderim sağlarken orjinal kutusuyla birlikte UPS kargo ile göndermeniz durumunda ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca; TC kimlik numaranızı, iletişim numaranızı, email adresinizi, açık adresinizi ve cihazın sorununu not olarak düşebilirsiniz. Beraberinde herhangi bir aksesuarı göndermenize gerek yoktur. Ürününüzü kutusu ve varsa faturasıyla göndermenizi önermekteyiz.

  Belirtmiş olduğumuz ürünler dışında, kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması suretiyle dilediğiniz kargo firmasıyla tüm Pupa mağazalarına gönderim sağlayabilirsiniz. Farklı bir kargoyla gönderim sağladığınızda kargo ücreti sizlere ait olmaktadır. Apple Watch'ımı servise gönderirken ne yapmam gerekiyor?

  Onarım hizmetini alabileceğiniz yerler

  Apple ürünümü gönderirken fatura istiyor musunuz? Sistem üzerinden ürün garanti durumu kontrol edildiği için faturaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bilgi teyidi gerektiği durumda faturanızı göndermeniz sağlıklı olacaktır. Yurt dışından bir iPhone satın aldım. Yurt dışı cihazlarının bazı modellerine destek verilmemektedir.

  İlgili Model Numarasından ürünün hangi ülkelerde destek gördüğünü 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Ürününüz Türkiye'de destek görüyorsa bize gönderebilirsiniz. Serviste bulunan ürünümün servis işlemlerinin yapılması için yasal bir süre var mıdır? Apple Store ile sizin aranızda ne fark var? Teknisyenlerimiz Apple tarafından eğitimlidir, servis süreçlerinde orjinal parçalar kullanılır ve Apple garantisi kapsamında hizmet verilir.

  Yüzyüze teknik destek ve donanım sorunlarının giderilmesini sağlarlar. Alınan sertifikalarla da beklentilerin üzerine çıkma hedeflerini gerçekleştirirler. Servise verdiğim cihazımın iPhone'umu Bul özelliğini neden kapatmalıyım? Ürün üzerinde özel bilgileriniz olduğundan, kişisel bilgilerin gizliği ilkesi gereği servis işlemi sağlanılamamaktadır. Telefonunuz yanınızda değilse, www. Detaylı bilgi ve destek için Apple Destek Hattı 15 11'den bilgi alabilirsiniz. Ya da iTunes uygulaması üzerinden "Şimdi yedekle"yi seçiniz. Yedekleme yapılırken iPhone'unuz Wi-fi'ye bağlı, şarjda ve ekranı kilitli olmalıdır.

  Telefonumdaki tüm verileri nasıl silebilirim? Telefonum servisinizdeyken yedek telefon veriyor musunuz? Stoğumuzda yedekte cihaz bulunmamaktadır. Apple kimliği, iCloud hesabı, iPhone'umu bul, iTunes ve App Store ile ilgili bilgi ve destek almak istiyorum. Belirtmiş olduğunuz konularla ilgili olarak Apple Destek Hattı 15 11'den bilgi ve destek alabilirsiniz. Daha önce Apple ürünümü yetkili olmayan bir servis noktasına götürdüm. Problemim olduğunda size getirebilir miyim?

  Pupa Center

  Servis noktalarımıza ürününüzü getirebilirsiniz. Fakat yetkisiz müdahale tespit edilirse hizmet verememekteyiz. Servis almaya uygun olduğunda, iPad ürünlerinde yalnızca ürün değişimi yapılmaktadır. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.


  • Takip Edin:.
  • Onarım hizmeti alın;
  • Maliyeti ne kadar olacak?.
  • iPhone'umun onarılmasını nasıl sağlayabilirim??
  • Arızalı Cihaz Takip.

  Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Kurşunladığımız iPhone 7’yi Değişmesi İçin Garantiye Yolladık!

  Hepimiz ahlaki değerleri hiçe sayan çalışanlar ya da tehlikede olan çocuklar için kaygılanmak zorunda olmadığımız ideal bir dünyada yaşamayı çok isterdik. Ne yazık ki, her gün bir sürü tehlikenin bizi ve sevdiklerimizi çevrelediği bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden, işimizin büyüdüğünü ve çocuklarımızın mutlu, sağlıklı ve tabi ki emniyetli genç yetişkinler olarak yetiştiğini görmemiz için gereken güvenlik tedbirlerini almak için elimizden geleni yapmalıyız. İşte mSpy burada işinize yarıyor. Takip uygulamasına yerleştirilen gelişmiş yazılım teknolojisi sayesinde ebeveynler ve işverenler kendileri için en değerli olan şeyleri ve kişileri koruyabiliyorlar.

  Aşağıdakiler tüm iş sahipleri tarafından sağlanmalıdır:. Akıllı bir telefona ya da tablete kurulur kurulmaz, mobil takip uygulamamız arama kayıtları, GPS konumu, epostalar, tarama geçmişi, metin mesajları, sohbetler, fotoğraflar ve videolara varana kadar herşeyi takip etmeye başlar.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Nerede olursanız olun aradığınız bilgilere ulaşabileceksiniz. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan güvenli mSpy hesabınıza giriş yapın ve mobil takip uygulamamızın kontrol panelinden cihazın kullanım detaylarını görüntüleyin. Kurulum Sihirbazında gereken yerleri doğru biçimde doldurduktan sonra, kullanıcının cihazındaki aktivitelere ilişkin veri kayıtlarını görüntülemek üzere Kontrol Panelinize giriş yapabilirsiniz. Gelişmiş izleme yazılımı arayan fakat bu hizmetleri almak için cihazını jailbreak yapmak istemeyen herkes.

  Sadece kullanıcının iCloud giriş bilgilerine erişiminiz olması gerekmektedir. Doğru biçimde kullanıldığında mSpy gibi güvenlik yazılımları çocuğunuzun hayatını kurtarabilir ya da onlara zarar gelmesini önleyebilir. Zamane çocukları gerçek hayatta geçirdikleri zamanı, hatta daha fazlasını, sanal dünyada geçirmektedirler.

  Pupa Güvencesiyle

  Ancak bu sanal gerçekliğe rağmen, karşılaştıkları riskler oldukça gerçektir. Çocuğunuzu başında biri olmadan evde tek başına veya bir yabancıyla bırakmazdınız değil mi; o zaman sanal dünyada neden tek başına bırakasınız? Çocuklar kontrolsüz bırakıldıklarında alkole ve uyuşturucuya alışmak, sanal zorbalığın kurbanı olmak, erken yaşta ilişkiye girmek, kayıtsız davranışlarda bulunmak gibi geleceklerini mahvedecek yanlış kararlar alabilirler.

  Eğer aileler bu tehlikelerden zamanında haberdar olurlarsa, önlem alarak geç olmadan çocuklarını kurtarabilirler. Çocuklarınız varsa iki adım önde olmanın önemini anlayacaksınız demektir.


  1. Onarım - Resmi Apple Desteği;
  2. iPhone Servis Yanıt Merkezi;
  3. iPhone Servis Yanıt Merkezi - Apple Destek.
  4. Arızalı Cihaz Takip!
  5. Apple servis cihaz takip.
  6. Peki telefon izleme takip yazılımlarının çocukları kontrol altında tutmak için kullanılması yasal mıdır? Peki iş sahipleri için? Çalışanlarınızın verimlilikten uzak etkinliklerini göz ardı ediyorsanız, piyasada uzun süre tutunmanız oldukça düşük bir ihtimaldir. Eğer birinin işten atılması gerekiyorsa, haberiniz olacak.

   Biri şirket verilerini sızdırmışsa, haberdar edileceksiniz. Hayır, şunları sağlarsanız kanun tamamen sizin yanınızda:. Yazılımımız çocukların güvenliği ve çalışanların verimliliği için tasarlanmıştır. Apple servis cihaz takip Ayrca info bölümünde cozumpark ip adresinin dns sunucusundan Messenger uygulamalarını takip edin Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun.

   Verilerinizi saklayın Kayıtlarınızı ve verilerinizi istediğiniz zaman güvenle saklayın, yedekleyin ya da silin. Birden fazla cihazı takip edin Android ya da iOS üzerinde kurun, ihtiyacınız olduğunda cihazları değiştirin. Mobil takip yaziliminin bütün gücünü kullanın mSpy premium mSpy standart. Telefon takibi için kullanabileceğiniz bazı kilit Mspy özellikleri şunlar: Sosyal Ağ Takip edilen cihazda sosyal ağ uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen bütün sohbet iletişimleri hakkında bilgi edinin.

   Recent tags:

   • Android telefon izleme ücretsiz
   • iphone servis takip
   • ücretsiz android casus programları

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web